Czy można wyjść z noworodkiem lub niemowlakiem na spacer jesienią, jeśli tak to, co założyć?

Co ubrać niemowlakowi i dziecku na jesienny spacer?

Jesienną porą

Gdy lato się kończy i temperatura spada, a chęć na spacer z bobasem nie mija – pojawia się pytanie: jak ubrać naszego szkraba? Niestety odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna i tak oczywista, jak można byłoby przypuszczać.

 Każda mama wie, że dzieci mają różne potrzeby, wymagania i przyzwyczajenia. Różnice między dziećmi najłatwiej dostrzec, gdy nasz bobas ma rodzeństwo, bądź posiada rówieśników, z którymi ma możliwość przebywania. Jeśli zaś nasza pociecha jest jedynym dzieckiem w otoczeniu, to jej indywidualizm ujawnia się podczas barwnych rozmów z innymi rodzicami. Niektóre dzieci chętnie: jedzą, kąpią się, ubierają, śpią, uśmiechają się i ogólnie są niemalże bez obsługowe (co wynika z obserwacji – rodziców „rozrabiaki”, bądź z wypowiedzi zachwyconych swoja pociechą rodzin, a w szczególności dziadków). Inne dzieci nie znoszą wszystkich wyżej wymienionych czynności, dodatkowo serwując rodzicom szeroki wachlarz swoich możliwości ( niejednokrotnie przysparzając ich o zawrót głowy). Jednak jedno jest pewne – dzieciaki kochają spacery!!

Tym samym Kochani rodzice: „.. nie taki wilk straszny” 😉

Pamiętajmy, że spacer dla każdego malucha jest wydarzeniem wyjątkowym i bardzo rozwijającym. Wpływa na jego rozwój i jest jego oknem na świat. Na spacerach dzieci poznają otoczenie, ludzi, widzą wszystko to czego nie byłyby w stanie zobaczyć i doświadczyć oglądając książki, czy TV. Aby jego spacerowa przygoda była komfortowa i pozwalała mu poznawać świat, maluch musi mieć ku temu odpowiednie warunki. I tutaj w zależności od pory roku i wieku dziecka rodzic musi najpierw lawirować pomiędzy szeroką gamą oferowanych środków transportu dla dziecka, mnóstwem gadżetów oraz rzeczami stricte potrzebnymi do wyruszenia w podróż, a następnie dokonać słusznego zakupu (wózka z gondolą, spacerówki, hulajnogi, rowerka, rolek …. itd).Po tym zabiegu przychodzi czas na zaopatrzenie – i tutaj również mamy mnóstwo możliwości …, ale kiedy i tego już dokonamy zostaje ostatnie zagadnienie: W co ubrać nasze dziecko?

I tutaj znowu rodzic staje przed dylematem:
Ślicznie i zjawiskowo, ale nie zbyt wygodnie, czy wygodnie, ale nie aż tak okazale?

Na przeciw tym oczekiwaniom wychodzą producenci bielizny i odzieży bawełnianej dostosowanej do potrzeb i wygód naszego małego odkrywcy. Dzięki staraniom i poświęceniu udało nam się połączyć te dwie kwestie w jedną spójną całość. Proponujemy szeroką game ubranek dostosowanych na jesienną pogodę wliczając czapki, opaski, chusty, body, spodnie, bluzy, dresiki, czy stylowe kocyki będące doskonałym okryciem naszego dziecka podczas wyprawy. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z nasza nową kolekcją i życzymy miłej zabawy i udanych zakupów. 

Tuniki, koszulki, spodnie dresowe, body, legginsy, czapki jesienne opaski jednym słowem polskie ubranka dla dzieci i niemowlaków od polskiego producenta z Wadowic. Mamatti najmodniejsza bielizna dziecięca i niemowlęca z bawełny.
Polski producent ubrań dziecięcych i niemowlęcych Mamatti oferuje: bluzy czapki i bufy dla dzieci i niemowlaków.
Mamatti producent odzieży dziecięcej: Łudź, Rzgów, Wadowice, Warszawa, Kraków, Ptak... cała Polska :) hurt & detal

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *