Przyjemny sen i dobra noc naszego maluszka

Jak ubrać niemowlę do snu wiosną, latem ?

Wiele mam zastanawia się, w czym jej maleństwo powinno przespać noc?


W jakim ubranku będzie mu najwygodniej i w czym będzie miało najzdrowszy sen?


I o ile zagadnienie to intryguje znaczną część mam, to tatusiowie nie mają z nim najmniejszego problemu 😉 I tutaj muszę przyznać, że sama niejednokrotnie byłam świadkiem jak twórczość, a zarazem praktyczność „nocnych wariantów” zaproponowanych przez panów swoim pociechą bierze górę. Same pewnie także choćby raz widziałyście możliwości swoich partnerów i jesteście skłonne uwierzyć w każdą historię, która zostałaby tutaj przytoczona. Oczywiście pomimo konsternacji wywołanych widokiem swoich dzieci w przezabawnych stylizacjach nocnych, musimy przyznać Panom najwyższe wyrazy uznania za ich wyobraźnie i zaangażowanie 😉


Wracając do tematu, osobiście proponuje wszystkim malcom również tym najmniejszym-pajacyki, które nawet podczas najbardziej aktywnych nocy, pozostają niezmiennie na swoim miejscu.


Warto tutaj nadmienić kilka ich wyjątkowych cech:


-nie dają możliwości odsłonięcia ciała bobasa, a co za tym idzie, nie pozwalają by obudziło się z odsłoniętymi nóżkami, czy spodniami osuniętymi do kolanek;


-umożliwiają dziecku utrzymanie ciepła;


-dostarczają mu poczucia komfortu (a to dzięki swobodzie ruchów, jaką oferuje);


-pozwalają także na bezproblemowe przewijanie (dzięki wolnej przestrzeni pomiędzy ciałem a ubrankiem);


-ponadto skóra swobodnie oddycha;


Wszystkie te cechy są wyjątkowo dobre dla dzieci, a zarazem dla rodziców, którzy nie muszą się martwić o maluszka podczas jego ciepłego i wygodnego snu.


Kolejną propozycją są bawełniane body do których doskonale sprawdzają się spodnie ze stópkami, bądź bez nich. Te również sprawiają, że sen dziecka będzie przebiegał zgodnie z oczekiwaniami opiekunów. Komfort ruchów oraz ich swoboda zagwarantowana jest w momencie, gdy spodnie nie ściskają małych brzuszków, a swobodnie je otulają.


Mamy, które obawiają się, że ich pociechy mogą potrzebować większego zabezpieczenia, proponuje śpiochy, które zapewniają drugą warstwę okrycia. One ubierane są zazwyczaj na body, dzięki czemu zapewniają większą ochronę przed wychłodzeniem bobasa.
Dla mamy, która chciałaby swoim małym skarbom zaproponować piżamę dwuczęściową oczywiście proponuję ten wariant jednak, po ukończeniu co najmniej 2 roku życia. A to dlatego, że dzieci podczas swoich aktywnych nocy budzą się niejednokrotnie z odkrytymi brzuszkami. A to nie koniecznie jest pożądany efekt. Zwłaszcza że bardzo często kończy się to katarem, ale może spowodować również, że nasz malec się przeziębi.

Jak ubrać niemowlę do snu wiosną, latem?

Ekologiczne ubrania dla niemowląt i dzieci od polskiego producenta bawełnianej bielizny niemowlęcej i dziecięcej. Śpiochy, Body, Pajacyki, Półśpiochy...

Ekologiczne polskie ubranka dla dzieci. Polski producent Mamatti: Piżamy, koszulki, body, dresy...

Bawełniane ekologiczne piżamy i dresy dziecięce. Polski producent Mamatti  Polskie ubranka do spania dla niemowlaków i noworodków. Producent ekologicznej odzieży niemowlęcej i dziecięcej Mamatti z Wadowic. Modne ubranka na prezent. Polski porducent ekologicznej bielizny dla niemowlaka i dziecka. Najmodniejsze ubranka dla noworodków od Mamatti.Bawełniana ekologiczna odzież dla dzieci i niemowląt. Polski producent Mamatti z Wadowic: śpiochy, pajace, pół śpioszki.Polski producent ekologicznych piżam dla niemowlaków. Pajacyk bez stópek idealne śpioszki dla niemowlaka.Kremowe dizajnerskie śpioszki dla noworodka dziewczynki na prezent. Wygodne i ekologiczne ubranka Mamatti.Jak ubrać niemowlę do snu wiosną latem, śpioszki z najnowszej kolekcji Mamatti. Ekologiczne piżamki dla noworodków.Przyjemny sen i dobra noc naszego maluszka. Czyli jak ubrać niemowlę do snu wiosną latem?

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *