Jakie kolory ubranek dla dzieci wybierać?

Jakie ubranka dla dziecka wybrać? Szare, białe, kolorowe czy z nadrukami. Odpowiedź znajdziecie poniżej.  

   Ubranka dla dzieci zazwyczaj kojarzą nam się z różnobarwnością. Czy to dobrze, czy źle? Tak naprawdę wszystko zależy od Waszych preferencji oraz tego co lubią Wasze maluszki. Oczywiście jeśli już same umieją wybierać ubranka, które chcą założyć.

   Występują dwie grupy kolorów. Pierwsza to kolory neutralne czyli – biel, beż, szarość. Natomiast druga to te bardziej zwariowane, czyli tak zwane kolory tęczy. Jednak od wielu lat najpopularniejszymi kolorami jest kolor różowy i niebieski. Przyjęło się, że kolor różowy jest dedykowany głównie dla dziewczynek, a niebieski – dla chłopców. Spójrzmy prawdzie w oczy różowe ubranka potrafią skraść serca małych dziewczynek i ich mam, zwłaszcza jeśli są dodatkowo wzbogacone o tiul i kokardki – dziewczynki wyglądają w nich jak księżniczki. Niebieskie ubranka z reguły posiadają bardziej męskie wzory oraz krój. Jednak żyjemy w czasach, w których nie ma to większego znaczenia, dlatego warto eksperymentować i znaleźć coś w czym Wasze pociechy będą czuły się najlepiej. Również dobrze sprawdzą się różne wzory na ubrankach. Kwiatki, serduszka, printy zwierzęce, motyw kosmosu, dinozaury oraz delikatne napisy to coś co zawsze się super sprawdzi oraz będzie wyglądało bardzo modnie. 

   Jeśli kupujecie ubranka na prezent wybierzcie jednak te kolory neutralne, czyli takie które podpasują każdemu. Nie wszyscy są fanami kolorowych ubranek. Szarość oraz beż będą wyglądały pięknie zarówno u dziewczynek jak i chłopców. Dzieci ubrane w neutralne kolory wyglądają bardzo schludnie i elegancko.  

    Pamiętajcie, że kiedy Wasze dzieci dorosną i same będą chciały wybierać swoją garderobę – pozwólcie im na to! Może czasami nie wszystko będzie do siebie pasowało, ale ważne żeby każdy maluch miał swój ulubiony ciuszek i nosił go z dumą!  

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ FIRMY „MAMATTI” ORAZ NA NASZEGO FACEBOOKA I INSTAGRAM. LINKI PONIŻEJ.  

http://www.mamatti.pl/ 

https://www.facebook.com/Mamattipl

https://www.instagram.com/mamatti.pl/

Polecamy również nasz poprzedni wpis dotyczący wyprawki do żłobka. 

http://www.blog.mamatti.pl/2021/03/10/wyprawka-do-zlobka-jak-skompletowac-i-co-kupic/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *