Charakterystyka przedsiębiorstwa MAMATTI

     Charakterystyka przedsiębiorstwa – czyli kilka słów o naszej firmie. W dzisiejszym poście chcielibyśmy Wam opowiedzieć trochę więcej o naszej firmie i produktach. Życzymy Wam miłej lektury.  🙂 

Charakterystyka przedsiębiorstwa 

    „Mamatti” to polska prywatna firma, która funkcjonuje na rynku pracy od 8 lat i zajmuje się sprzedażą bielizny, a także odzieży niemowlęcej oraz dziecięcej do 3 roku życia. Mamatti jest małym przedsiębiorstwem produkcyjnym. Firma posiada w swoim asortymencie produkty wykonane z dzianin wysokogatunkowych, w których składzie jest 100 % bawełny. Firma oferuje bezpieczne, innowacyjne produkty oraz posiada umiejętność szybkiego dostosowywania się do zmieniających się trendów. Przedsiębiorstwo dysponuje wieloletnim doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami. Wiedza i umiejętności sprawiają, że jesteśmy w stanie pomóc rodzicom przy wyborze odpowiedniej odzieży dopasowanej dla ich dzieci.

Certyfikaty przedsiębiorstwa

    Mamatti posiada certyfikaty: Bezpieczny dla Dziecka, „Eko-Tex”, Tekstylia Godne Zaufania oraz certyfikat Unii Celnej- Białoruś, Kazachstan, Rosja. Posiadanie takich certyfikatów informuje klientów o zastosowaniu przez markę dzianiny o specjalnym przeznaczeniu na ubranka dla dzieci oraz zapewnia, że polskie ubranka dla dzieci nie posiadają w składzie chlorofenoli, pestycydów, formaldehydu, zabronionych barwników azowych i barwników alergizujących oraz ekstrahowanych metali ciężkich. Mamatii oferuje również zastosowanie w ubrankach szwu płaskiego z wykorzystaniem cienkich nici, tak aby uniknąć podrażniania delikatnej skóry niemowlęcia. 

Logo przedsiębiorstwa Mamatti

Nasi dystrybutorzy

    Przedsiębiorstwo zajmuje się głównie sprzedażą hurtową, a nasze produkty dostępne są w 28 krajach na całym świecie. Główny magazyn znajduje się w Wadowicach na ulicy Sadowej, oprócz tego produkty Mamatti  możemy znaleźć w Łodzi, Gdańsku, Lublinie, Poznaniu, Białymstoku, Rzeszowie, Wrocławiu, Warszawie i wielu wielu innych. Oprócz tego działamy również na rynku międzynarodowym. Wśród dystrybutorów marki znajdują się takie kraje jak: Chorwacja, Węgry, Mongolia, Litwa, Łotwa, Estonia, Hiszpania, Czechy, Słowacja, Rosja, Białoruś, a nawet Kanada i Emiraty Arabskie.  

Zapraszamy do odwiedzenia nas na portalach takich jak:  

Na naszych portalach społecznościowych systematycznie dodajemy zdjęcia naszych produktów oraz odpowiadamy na pytania klientów.  

W celu nawiązania współpracy i lepszego poznania naszej oferty zapraszamy do kontaktu: info@mamatti.pl 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *