Dlaczego warto kupować ubranka dziecięce wyprodukowane w Polsce?

W dzisiejszych czasach zaczęliśmy przykładać coraz większą uwagę do jakości wybieranych przez nas ubranek dziecięcych, a także do bycia bardziej eko. Nic dziwnego, ponieważ coraz częściej słyszy się o inwestowaniu w ubranka lokalnych marek, ze względu na jakość materiału oraz wspieranie lokalnych firm. Bardzo często odzież produkowana na masową skalę jest bardzo słabej jakości. Dlatego, posiada wiele niedociągnięć lub wad. W takich ubrankach często możemy znaleźć źle wszyte szwy, które mogą podrażnić skórę maluszka. Kolejnym minusem masowej odzieży jest trwałość ubranek. Często po pierwszym praniu są już zmechacone i nie wyglądają już tak ładnie jak przy ich zakupie. Pamiętaj, że ubranka dziecięce to inwestycja w wygodę i komfort Twojego maluszka. 

Kilka powodów dla których warto zacząć kupować ubranka produkowane w Polsce?  

  • Produkcja ubranek na mniejszą skalę pozwala na lepszą kontrolę jakości oraz sprawia, że produkty służą nam dłużej, a po praniu wyglądają jak nowe.  
  • Czym wyższa jakość produktów, tym mniejsza potrzeba kupowania nowych ubranek. Wpływa to korzystnie na ekologię i tym samym przyczynia się do zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska. 
  • Kolejnym powodem jest wspieranie małych i średnich przedsiębiorstw. 
  • Często ubranka dziecięce produkowane w Polsce posiadają certyfikat „Bezpieczny dla Dziecka”, co gwarantuje bezpieczne użytkowanie przez najmłodszych oraz certyfikat „Eko-Tex”. Ten drugi gwarantuje, że polskie ubranka dla dzieci nie zawierają chlorofenoli, pestycydów, formaldehydu, zabronionych barwników azowych, barwników alergizujących oraz ekstrahowalnych metali ciężkich. 

Dlaczego MAMATTI? 

Mamatti” to polska prywatna firma, która zajmuje się sprzedażą bielizny, a także odzieży niemowlęcej oraz dziecięcej do 3 roku życia. Mamatti jest małym przedsiębiorstwem produkcyjnym. Firma posiada w swoim asortymencie produkty wykonane z dzianin wysokogatunkowych, w których składzie jest 100 % bawełny. Firma oferuje bezpieczne, innowacyjne produkty oraz posiada umiejętność szybkiego dostosowywania się do zmieniających się trendów. Mamatti posiada certyfikaty: Bezpieczny dla Dziecka, „Eko-Tex”, Tekstylia Godne Zaufania oraz certyfikat Unii Celnej- Białoruś, Kazachstan, Rosja. Posiadanie takich certyfikatów informuje klientów o zastosowaniu przez markę dzianiny o specjalnym przeznaczeniu na ubranka dla dzieci oraz zapewnia, że polskie ubranka dla dzieci nie posiadają w składzie chlorofenoli, pestycydów, formaldehydu, zabronionych barwników azowych i barwników alergizujących oraz ekstrahowanych metali ciężkich. Mamatii oferuje również zastosowanie w ubrankach szwu płaskiego z wykorzystaniem cienkich nici, tak aby uniknąć podrażniania delikatnej skóry niemowlęcia.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ FIRMY „MAMATTI”. LINK PONIŻEJ. 

 http://www.mamatti.pl/  

ORAZ NA NASZEGO INSTAGRAMA I FACEBOOKA:

 https://www.instagram.com/mamatti.pl/ 

https://www.facebook.com/Mamattipl/

Zajmujemy się głównie sprzedażą hurtową. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą (http://www.mamatti.pl)   oraz do współpracy – info@mamatti.pl. Godne uwagi są również nasze poprzednie wpisy na blogu:

http://www.blog.mamatti.pl/2021/05/13/idealne-spodnie-dresowe/

http://www.blog.mamatti.pl/2021/04/27/legginsy-dlaczego-to-dobry-wybor-dla-dziecka/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *