Wakacje nad morzem z dzieckiem. Lista akcesoriów i gadżetów na plażę.

Jedną z najczęściej wybieranych lokalizacji na wakacje z dzieckiem jest właśnie polskie morze. Wszyscy dobrze wiemy, że pakowanie się nad morzem nie należy do najłatwiejszych. Dodatkowo, pogoda nad morzem bywa bardzo zmienna, przez co z jednej strony chcesz mieć pewność, że spakowałaś wszystko, ale z drugiej nie chcesz przesadzić i zabrać wielu niepotrzebnych rzeczy. Co jest oczywiście normalne. W naszym poprzednim wpisie przygotowaliśmy listę niezbędnych produktów, które przydadzą się podczas wakacji z dziećmi. http://www.blog.mamatti.pl/2021/06/18/co-spakowac-na-wakacje-z-dzieckiem-latem-lista-niezbednych-rzeczy/ Jednak w dzisiejszym wpisie skupimy się typowo na wakacjach nad morzem. W związku z tym, że ubrania i inne potrzebne produkty znajdziecie w poprzednim wpisie postanowiliśmy skupić się typowo na akcesoriach i gadżetach. Przygotowaliśmy dla Was listę niezbędnych akcesoriów, które przydadzą się na plaże. 

Ochrona przeciwsłoneczna 

Jak dobrze wiemy, odpowiednia ochrona przeciwsłoneczna jest najważniejsza w upalne dni. Dlatego też niezbędne są następujące produkty: 

 • dobry krem z filtrem – dostosowany do wieku i skóry dziecka,
 • czapka z daszkiem, chustka na głowę lub kapelusz, który będzie chronił skórę głowy oraz szyje maluszka, 
 • okulary przeciwsłoneczne. 
Akcesoria niezbędne na plażę: 
 • zabawki do piasku, 
 • dmuchane koło do wody, 
 • dmuchane rękawki, 
 • ręcznik na plażę,
 • parasol plażowy lub namiot chroniący przed słońcem i wiatrem,
 • strój kąpielowy lub pieluszki kąpielowe przeznaczone specjalnie dla maluszka, 
 • klapki na plażę, 
 • butelka z wodą i przekąski na plażę.

Pamiętaj, aby przed wyjazdem sprawdzić prognozę pogody w miejscu, do którego się wybieracie. Przede wszystkim, ułatwi Wam to jeszcze bardziej pakowanie. Warto jednak być przygotowanym na każde warunki atmosferyczne, ponieważ pogoda często lubi płatać figle. Może okazać się, że na plaży będziecie potrzebować ubranek dla dziecka. Skład ubranek jest równie ważny. Przy zakupie nowych ubranek na wyjazd zwróć uwagę z czego są wykonane. Najlepiej kupować ubranka ze 100% bawełny, ponieważ jest miękka w dotyku i przewiewna. Produkty MAMATTI właśnie takie są, gdyż wykonane są z dzianin wysokogatunkowych o składzie surowcowym bawełna 100%. W najbardziej upalne dni dzieci narażone są na przegrzanie. Dlatego najlepszym wyborem będą właśnie bawełniane ubranka. Unikajcie sztucznych materiałów nieprzepuszczających powietrza, ponieważ Wasz maluch może się spocić i przegrzać. Natomiast lekka bawełna pozwala na dotarcie powietrza do ciała i odparowanie potu, zapobiegając podrażnieniom na skórze dziecka. 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ FIRMY „MAMATTI”. LINK PONIŻEJ. 

http://www.mamatti.pl

ORAZ NA NASZEGO INSTAGRAMA I FACEBOOKA:

https://www.instagram.com/mamatti.pl/ 

https://www.facebook.com/Mamattipl/

Zajmujemy się głównie sprzedażą hurtową. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą (http://www.mamatti.pl)   oraz do współpracy – info@mamatti.pl. Godne uwagi są również nasze poprzednie wpisy na blogu:

http://www.blog.mamatti.pl/2021/06/18/co-spakowac-na-wakacje-z-dzieckiem-latem-lista-niezbednych-rzeczy/

http://www.blog.mamatti.pl/2021/06/10/letnia-wyprawka-dla-dziecka/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *