Ekologiczne ubranka – NOWA KOLEKCJA MAMATTI wiosna/lato 2022.

Nowa kolekcja MAMATTI, wiosna/lato 2022, w której skład wchodzą ekologiczne ubranka dla dzieci jest już dostępna w wielu sklepach. Gwarantujemy, że zarówno Wasze dzieci jak i wy, pokochacie naszą najnowszą kolekcję. To wszystko zasługa modnych kolorów, wzorów oraz najwyższej jakości wykonania produktów. Wśród nowości możecie znaleźć ubranka i akcesoria dla dziewczynek i dla chłopców. Nasze ubranka są modne, wygodne, 100% bawełniane oraz przede wszystkim piękne. A to wszystko dlatego, że staramy się podążać za ciągle zmieniającymi się trendami. W naszym sklepie znajdziecie ubranka, które możecie założyć na codzień oraz na różne wyjątkowe okazje.

W NASZYM ASORTYMENCIE ZNAJDZIECIE M.IN.:  
  • Śpioszki,  
  • Pajacyki,
  • Półśpioszki,  
  • Kaftaniki, 
  • Body z długim i krótkim rękawkiem, 
  • Sukienki i spódniczki dla dziewczynek, 
  • Spodenki, 
  • Komplety dresowe, 
  • Pieluchy wielorazowe,  
  • Akcesoria. 

Modne kolory ubranek 

W tym sezonie królują przygaszone kolory. Coraz częściej sięgamy po takie kolory jak przygaszony niebieski, zielony czy też popularny „brudny” róż. Kolejnym motywem przewodnim jest kolor gleby, czyli brązowy. Kolor brązowy występuje w wielu odcieniach i sprawdzi się idealnie na ubrankach dziecięcych. 

Oto kilka naszych nowości. Po więcej zapraszamy na nasz Instagram, gdzie codziennie wstawiamy zdjęcia naszych ubranek. 

Dlaczego warto wybierać ubranka naszej firmy? 

Głównym powodem jest dobra jakość i cena naszych produktów. Ubranka MAMATTI wykonane są z dzianin wysokogatunkowych o składzie surowcowym bawełna 100%. Dowodem tego są certyfikaty: Bezpieczny dla Dziecka oraz Tekstylia Godne Zaufania. Posiadanie takich certyfikatów informuje klientów o zastosowaniu przez markę dzianiny o specjalnym przeznaczeniu na ubranka dla dzieci oraz zapewnia, że polskie ubranka dla dzieci nie posiadają w składzie chlorofenoli, pestycydów, formaldehydu, zabronionych barwników azowych oraz barwników alergizujących i ekstrahowanych metali ciężkich. MAMATTI oferuje również zastosowanie w swoich ubrankach szwu płaskiego. Przy wykorzystaniu cienkich nici nie ma mowy o podrażnianiu delikatnej skóry niemowlęcia. Firma oferuje bezpieczne i innowacyjne produkty. Potrafi też szybko i przemyślanie dostosować się do zmieniających ciągle trendów. Przedsiębiorstwo dysponuje wieloletnim doświadczeniem na rynku. Natomiast, wiedza i nabyte umiejętności są w stanie pomóc niejednym rodzicom przy wyborze odpowiedniej odzieży, dopasowanej dla ich dzieci. 

ZAPRASZAMY NA NASZEGO INSTAGRAMA ORAZ FACEBOOKA:

https://www.instagram.com/mamatti.pl/

https://www.facebook.com/Mamattipl/

Zapraszamy również do przeczytania naszych poprzednich wpisów. Miłej lektury.

http://www.blog.mamatti.pl/2022/01/25/jak-wybierac-ubranka-dla-dzieci-2/

http://www.blog.mamatti.pl/2022/01/29/modne-kolory-ubranek-dla-dzieci-jakie-wybierac/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *