Konkurs walentynkowy. Kolekcja wiosna/lato 2022.

 
Z okazji Walentynek, przygotowaliśmy dla Was małą niespodziankę, a mianowicie KONKURS, którego tematem są “Walentynkowe stylizacje maluchów”. Konkurs znajdziecie na naszym Facebooku. 
 
W naszym konkursie możecie wygrać ubranka MAMATTI! Jak dobrze wiecie, nasze paczki komponujemy z sercem, dlatego naprawdę WARTO!
 
Co należy zrobić?
  •  Wstaw w komentarzu pod zdjęciem konkursowym na Facebooku zdjęcie lub filmik malucha, a obok zdjęcia napisz imię oraz rozmiar dziecka tak, abyśmy mogli dobrać nagrodę. Możecie również oznaczyć osobę, której polecilibyście nasze ubranka ☺️
  •  Upewnij się, że obserwujesz nasz profil na Facebooku oraz Instagramie!!!! (Warunek konieczny)
  •  Bądź aktywny na naszych profilach, daj się zauważyć!
  •  Będzie nam miło jeśli udostępnisz post na swoim profilu na Facebooku lub Instagramie:
Na Wasze zgłoszenia czekamy do końca LUTEGO. Wybierzemy kilku zwycięzców. Wyniki będziemy ogłaszać na naszym profilu na Facebooku na początku MARCA.
Życzymy Wam powodzenia!
 

Dlaczego warto wybierać ubranka naszej firmy? 

Głównym powodem jest dobra jakość i cena naszych produktów. Ubranka MAMATTI wykonane są z dzianin wysokogatunkowych o składzie surowcowym bawełna 100%. Dowodem tego są certyfikaty: Bezpieczny dla Dziecka oraz Tekstylia Godne Zaufania. Posiadanie takich certyfikatów informuje klientów o zastosowaniu przez markę dzianiny o specjalnym przeznaczeniu na ubranka dla dzieci oraz zapewnia, że polskie ubranka dla dzieci nie posiadają w składzie chlorofenoli, pestycydów, formaldehydu, zabronionych barwników azowych oraz barwników alergizujących i ekstrahowanych metali ciężkich. MAMATTI oferuje również zastosowanie w swoich ubrankach szwu płaskiego. Przy wykorzystaniu cienkich nici nie ma mowy o podrażnianiu delikatnej skóry niemowlęcia. Firma oferuje bezpieczne i innowacyjne produkty. Potrafi też szybko i przemyślanie dostosować się do zmieniających ciągle trendów. Przedsiębiorstwo dysponuje wieloletnim doświadczeniem na rynku. Natomiast, wiedza i nabyte umiejętności są w stanie pomóc niejednym rodzicom przy wyborze odpowiedniej odzieży, dopasowanej dla ich dzieci. 

ZAPRASZAMY NA NASZEGO INSTAGRAMA ORAZ FACEBOOKA:

Zapraszamy również do przeczytania naszych poprzednich wpisów. Miłej lektury.

http://www.blog.mamatti.pl/2022/02/07/komplety-dresowe-dla-dzieci/

http://www.blog.mamatti.pl/2022/01/29/modne-kolory-ubranek-dla-dzieci-jakie-wybierac/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *