Zimowa wyprawka do szpitala – jak ją skompletować ?

Zastanawiasz się, jak zaoszczędzić sobie stresu związanego z kompletowaniem zimowej wyprawki do szpitala? Dzisiejszy artykuł pomoże Ci obniżyć Twój poziom stresu. Zimą warto zadbać o to, aby ubranka dla dziecka były ciepłe i wygodne, ponieważ to właśnie zimą najłatwiej się rozchorować. Najważniejsze, żeby nie zostawiać kompletowania wyprawki na ostatnią chwilę. Czas przed porodem powinnaś spędzić na relaksie i odpoczynku, a nie zamartwiając się nad tym co masz, a czego jeszcze nie masz spakowanego. Wyprawka dla noworodka to ostatni krok przygotowań i pierwszy krok do bycia mamą. 

Najlepiej, jeśli przy pakowaniu będzie uczestniczył Twój partner lub osoba, która będzie uczestniczyła podczas porodu, żeby w szpitalu ktoś także wiedział co gdzie jest. Przy pakowaniu najlepiej określić hierarchię ważności poszczególnych produktów. Na samym spodzie torby schowaj rzeczy, które przydadzą Ci się po porodzie. Natomiast na samej górze dokumenty. Pamiętaj, że wyprawka do szpitala to nie tylko torba wyposażona w rzeczy dla Ciebie i dziecka. Zabierz ze sobą dowód tożsamości, kartę przebiegu ciąży, aktualne wyniki badań oraz numer NIP Twojego pracodawcy. Upewnij się jakich badań wymaga od Ciebie szpital. Wszystkie potrzebne dokumenty schowaj w jedno miejsce, najlepiej do teczki i połóż na górze torby. Stworzenie listy potrzebnych rzeczy ułatwi Ci spakowanie. Postaramy się trochę Ci to ułatwić i stworzyć listę rzeczy, które są najważniejsze według nas.  

Z produktów naszej marki możecie skompletować piękną wyprawkę dla noworodka. Ubranka Mamatti wykonane są z dzianin wysokogatunkowych, w których składzie jest 100% bawełny, przez co możecie być pewni, że są one w pełni bezpieczne i nie spowodują podrażnień u waszych maluszków.   

Lista rzeczy do szpitala – zimowa wyprawka 

TORBA DLA DZIECKA:  

–  kocyk, 

–  pieluchy tetrowe, 

–  Jeśli rodzisz jesienią bądź zimą przydadzą Ci się czapki dla dziecka: jedna zwykła bawełniana na pobyt w szpitalu i jedna cieplejsza na wyjście,  

–  rękawiczki,

–  skarpetki,

–  3 sztuki body z długim rękawem (rozmiar 0-3 miesiące), 

–  śpioszki do spania,  

–  ubranko na wyjście ze szpitala,  

–  bluza lub sweter – aby ochronić dziecko przed zimnem, np. bluza z polaru, a sweterek z wełny.

– pampersy lub wielopieluchy,  

–  chusteczki nawilżone,(najlepiej jeśli mają w składzie 99,9% wody)  

–  płyn do mycia (specjalny przeznaczony dla dzieci).

Pamiętaj, żeby sprawdzić czego wymaga od Ciebie szpital. Rzeczy, które wchodzą w skład listy w każdym szpitalu mogą się różnić. Wszystkie ubranka dla dziecka powinny być wyprane i wyprasowane. Polecamy prać w orzechach piorących bądź produktach przeznaczonych do prania dla niemowląt. Pranie w specjalistycznych produktach zapewnia ochronę dziecka przed podrażnieniami i alergiami.  

ZAPRASZAMY NA NASZEGO INSTAGRAMA ORAZ FACEBOOKA:

https://www.instagram.com/mamatti.pl/ 

https://www.facebook.com/Mamattipl/

Zajmujemy się sprzedażą hurtową. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy – info@mamatti.pl. Zapraszamy również do przeczytania naszych poprzednich wpisów. Miłej lektury. 

http://www.blog.mamatti.pl/2022/11/26/zimowe-spacery-jak-ubrac-dziecko/

http://www.blog.mamatti.pl/2022/10/11/najmodniejsze-kolory-ubranek/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *