Na co zwracać uwagę podczas wyboru ubranek dla dzieci?

Jak wybierać ubranka dla dzieci?    

Wybieranie ubranek dla dzieci wcale nie jest tak łatwe, ponieważ występuje dużo czynników, na które powinnaś zwrócić uwagę. Niestety wiele rodziców zapomina o tym, że nie tylko wygląd ubranek się liczy, ale przede wszystkim jakość i wygoda. Ogromna ilość produktów na rynku wcale nie pomaga tylko wpędza nas w zawrót głowy. Często kupujemy za dużo ubranek, których nigdy nie wykorzystamy, ponieważ dzieci szybko z nich wyrastają i trzeba kupić kolejne i kolejne. Przed zakupem zastanów się czy na pewno potrzebujesz TYLU rzeczy tego samego rozmiaru? Czy nie masz już tego w szafie? Wystarczy, że pomyślisz o tym chwilkę dłużej i odpowiedź sama Ci się nasunie. Szybko dojdziesz do wniosku, że nie potrzebujesz kilku takich samych ubrań, różniących się tylko kolorem. Wybieraj tylko rzeczy, których naprawdę potrzebujesz. 

 

Liczy się jakość!

JEDNĄ Z WAŻNIEJSZYCH RÓL RODZICA JEST UPEWNIENIE SIĘ, ŻE JEGO DZIECKO KORZYSTA Z NAJBEZPIECZNIEJSZYCH I NAJWYGODNIEJSZYCH ELEMENTÓW GARDEROBY. DLATEGO TEŻ ZEBRALIŚMY KILKA WSKAZÓWEK DLA RODZICÓW, JAK WŁAŚCIWIE DOBRAĆ UBRANKA DLA MALUCHÓW: 

Wybieraj ubranka dobrej jakości oraz z dobrym składem. Ponieważ skład ubranek dla dzieci jest bardzo ważny i jest czymś na co powinnaś zwrócić uwagę przy wyborze produktu, który chcesz zakupić. Jeśli sama przykładasz wagę do jakości wybieranych przez Ciebie ubrań, warto również pamiętać o dziecku, które posiada bardziej wrażliwą skórę i narażone jest na różnego rodzaju podrażnienia. Produkty MAMATTI wykonane są z dzianin wysokogatunkowych o składzie surowcowym bawełna 100%. 

Ubranka dla dzieci powinny być przede wszystkim uniwersalne. Ustal schemat kolorów, nie kupuj rzeczy, które Twój maluch założy raz i potem będą leżeć na dnie komody. Skup się na basicach i dobieraj do nich kolorowe dodatki. Te czynniki sprawią, że Twoje dziecko zawsze będzie wyglądało modnie. Wybieraj również ubranka w których Twoje dziecko lubi chodzić.  

Ważne, aby dziecięce ubranka były również komfortowe i wygodne. Dzieci, zwłaszcza malutkie muszą mieć przede wszystkim wygodne ubranka. Pamiętajmy, że noworodki i niemowlęta większość czasu spędzają w pozycji leżącej. Dlatego warto zwracać uwagę, że metki, szwy, zapięcia na plecach, kokardki zakłócają dziecku spokojny sen. Dla noworodków najlepiej sprawdzą się nasze śpioszki lub pajacyki, natomiast d starszych,  komplety dresowe. Nasze ubranka, sprawią, że Twój maluszek będzie się czuł bardzo komfortowo.

Pamiętaj, aby Twoje zakupy były przemyślane oraz rozsądne. Wybieraj tanie ubranka, ale dobrej jakości. Korzystaj z dostępnych rabatów i promocji ale przede wszystkim nie kupuj ubranek bez zastanowienia, pod wpływem np. emocji. Sprawdzaj na bieżąco co oferują inne firmy i czy czasami nie przepłacisz za podobny produkt, który możesz dostać taniej w innym miejscu. 

ZAPRASZAMY NA NASZEGO INSTAGRAMA ORAZ FACEBOOKA:

https://www.instagram.com/mamatti.pl/ 

https://www.facebook.com/Mamattipl/

Zajmujemy się sprzedażą hurtową. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy – info@mamatti.pl. Zapraszamy również do przeczytania naszych poprzednich wpisów. Miłej lektury. 

 http://www.blog.mamatti.pl/2023/03/21/moda-na-dres/

http://www.blog.mamatti.pl/2023/03/31/pajacyk-niemowlecy-jaki-wybrac/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *