Aktywne wakacje z dzieckiem – SPORT to zdrowie.

SPORT TO ZDROWIE

Wakacje to wspaniały moment na bycie z naszymi pociechami. By ten czas przyniósł wiele satysfakcji zarówno nam jak i naszym maluchom, należy odpowiednio go zorganizować. Nie od dzisiaj mówi się, że sport to zdrowie. Dlatego też, wolny czas najlepiej spędzać aktywnie. Dzieci, które systematycznie uprawiają sport, mają lepszą odporność i więcej energii do życia. Istnieje wiele sposobów na aktywne zaplanowanie dnia. W dzisiejszym artykule podzielimy się z Wami kilkoma z nich.  

Oto kilka przykładów codziennych aktywności z dzieckiem:  

  1. Spacery po parku to najbardziej uniwersalny sposób na sprawienie, aby Twój maluch spędzał dużo czasu na świeżym powietrzu. Podczas spaceru możecie zorganizować piknik lub zabrać dziecko na plac zabaw, gdzie będzie miało kontakt ze swoimi rówieśnikami. 
  2. Przejażdżki rowerowe. 
  3. Jazda na rolkach. 
  4. Basen. 
  5. Gra w koszykówkę.
  6. Gra w piłkę nożną.
  7. Tenis.
  8. Badminton. 
  9. Górskie wycieczki.

PODCZAS AKTYWNEGO SPĘDZANIA CZASU Z DZIECKIEM NALEŻY PAMIĘTAĆ O ODPOWIEDNIM UBIORZE. WYBIERAJ UBRANKA ZE 100% BAWEŁNY ORGANICZNEJ.  

W najbardziej upalne dni dzieci narażone są na przegrzanie. Dlatego najlepszym wyborem będą ubranka wykonane ze 100% bawełny organicznej. Unikajcie sztucznych materiałów nieprzepuszczających powietrza, ponieważ Wasz maluch może się spocić i przegrzać. Natomiast lekka bawełna pozwala na dotarcie powietrza do ciała i odparowanie potu, zapobiegając podrażnieniom na skórze dziecka. 

MAMATTI to bielizna i odzież niemowlęca i dziecięca, która przede wszystkim spełnia oczekiwania Twoje oraz Twojego dziecka. Oferujemy bezpieczne i innowacyjne produkty oraz ciekawy i barwny asortyment bielizny dla dzieci. Posiadamy wiedzę i umiejętności w doradzaniu Państwu we wszystkich aspektach odzieży dla dzieci. Nasze produkty są ekologiczne i wykonane są z dzianin wysokogatunkowych o składzie surowcowym bawełna 100%, czego dowodem są certyfikaty: Bezpieczny dla Dziecka oraz Tekstylia Godne Zaufania. Posiadamy również Certyfikat Unii Celnej – Białoruś, Kazachstan, Rosja. 

ZAPRASZAMY NA NASZEGO INSTAGRAMA ORAZ FACEBOOKA:

https://www.instagram.com/mamatti.pl/

https://www.facebook.com/Mamattipl/

Zapraszamy również do przeczytania naszych poprzednich wpisów. Miłej lektury. 

http://www.blog.mamatti.pl/2023/07/13/wyprawka-niemowleca/

http://www.blog.mamatti.pl/2023/07/07/wakacyjne-trendy-dzieciece/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *