Na spacer z noworodkiem. Czyli jak ubrać niemowlaka latem.

Na spacer z noworodkiem. Czyli jak ubrać niemowlaka latem.
Jak ubrać dziecko w upalne lato?

Ubieranie noworodka czy niemowlęcia latem jest prostsze niż podczas chłodniejszego okresu. Mniej ubranek do zakładania. Szybsze wyjście z domu. Należy tylko pamiętać, by nie przegrzać dziecka.

mamatti sklep on-line, body dla niemowlaka  Ciuszki dla dziecka od polskiego producenta odzieży dla niemowląt Mamatti z Wadowic. Śliczne i wygodne ubranka z certyfikatem. Najpopularniejszy polski produkt na wschodzie w Moskwie.Body dla chłopca. Piękne ubranka dla niemowlaka z Mamatti.

Moją młodszą córkę urodziłam pod koniec czerwca, panowały niemiłosierne upały. Już w szpitalu położna zwróciła moją uwagę na to, żeby córki za bardzo nie ubierać, lepiej przykryć bawełnianym kocykiem lub tetrową pieluchą. Zakładałam więc jej body z długim rękawkiem, takie kopertowo zapinane i do tego skarpetki. przykrywałam kocykiem.

mamatti ubrania dla niemowlakaStylowe ubranka na dziewczynkę i chłopca od 0 miesięcy do 12 miesięcy i od roczku do 3 lat. Rampersy, body, krótki rękaw na wczasy latem. Granatowo białe z czerwoną kokardką z mamatti.Body dziecięce na lato od polskiego producenta ubranek dla dzieci i niemowląt z Wadowic. Najlepsza jakość dzianiny naturalnej.

To ile ubranek musi mieć na sobie noworodek, zależy od temperatury powietrza. O każdej porze roku ta sama zasada :dziecku zakładamy tyle warstw, co sobie plus jedna, np.: kocyk. Zakładałyśmy więc body z krótkim rękawem, wybierałam takie rozpinane kopertowo, bardzo łatwo się je zakłada, zmiana pieluszki też przebiega sprawnie. Sprawdziły się też rampersy, czyli ubranka takie jak body tylko z krótkimi nogawkami. Dobrą sprawą dla dziewczynek są sukienko-body, czyli body z falbanką, które wygląda jak mini spódniczka. Piszę „dobrą sprawą”, bo założenie go ,nie pozostawiało wątpliwości ciekawskim na spacerze, jakiej płci dziecko mam w wózku:). Dla większych, rocznych czy dwuletnich dzieci , powyższe wskazówki też się sprawdzą , dwuletniej córce chętnie ubieram body , lub koszulki na ramiączka bądź krótki rękaw, do tego spodenki, lub legginsy. Oczywiście jest też miejsce w naszej szafie na sukienki, ale kupuję tylko bawełniane o luźnych fasonach.

Oczywiście latem są też chłodniejsze dni. Wtedy doskonałe są pajacyki, body z długim rękawem plus śpiochy. Zakładałam także półśpiochy, czyli spodenki ze stópkami, a do tego , np. : body z krótkim rękawkiem i bluzę bawełnianą, łatwą do zdjęcia, gdyby zrobiło się cieplej.Wybieram ubranka w jasnych kolorach.

Na spacer z noworodkiem. Czyli jak ubrać niemowlaka latem.Wyprawka dla noworodka do szpitala i na wyjście ze szpitalaNajmodniejsze bluzy dla dziecka, chłopca i dziewczynki po 3 miesiącu. Wygodna bluza na wieczór dla dzieciaka. Świetne rozwiązanie na wrześniowe i październikowe chłody.

Wybierając ubranka dla niemowlaka warto zwrócić uwagę by było wykonane z bawełny 100%, w nich skóra łatwiej oddycha, trudniej o przegrzanie. muszą być w odpowiednim rozmiarze, nie może być za ciasne , żeby nie krępowało ruchów, nie może być za duże, bo pofałdowane będzie ugniatać maluszka, co dziecko będzie doprowadzało do łez, a my po raz kolejny zadamy pytanie czemu ono znowu płacze???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *