PIELUCHY WIELORAZOWE A JEDNORAZÓWKI WYBÓR JEST OCZYWISTY EKOLOGICZNIE NIE ZNACZY DROGO

Ekologiczne wielorazowe pieluchy-polski producent.

Pielucha wielorazowa MATI to najnowszy produkt naszego autorstwa. Jako rodzice kierujemy się miłością do dzieci i chcemy zapewnić im najlepszą przyszłość. Dlatego z pełną świadomością staramy się wprowadzać ekologiczny tryb życia w naszym domu i firmie. :)

Bawełniane wielorazowe pieluchy to idealne rozwiązanie i nasza misja jako polskiego producenta bielizny dziecięcej i niemowlęcej.


Poświęciliśmy 2 lata na opracowanie optymalnych kształtów, ilości zapięć i warstw, by uzyskać najlepszy efekt. Każda warstwa zarówno pieluszki, jak i wkładek to zestaw odpowiednich tkanin bawełnianych o różnych splotach, dzięki którym uzyskaliśmy odpowiednią wchłanialność i nieprzemakalność, nie tracąc wartości odpychających.

EKOLOGICZNIE NIE ZNACZY DROGO. Bawełniane otylacze dla dzieci i niemowląt.

Pielucha posiada regulowana wielkość w różnych płaszczyznach – zarówno na wysokość jak i na szerokość – dzięki czemu pielucha wielorazowa MATI można idealnie dopasować do dziecka. Pieluchy wielorazowe MATI zapinane są na napy które nie posiadają niklu a więc są nieszkodliwe dla zdrowia nawet w wysokich temperaturach prania. Pielucha w rozmiarze 3-8 umożliwia osiągnięcie 6 różnych rozmiarów/wielkości.
Pielucha w rozmiarze 5-14 umożliwia osiągnięcie 9 różnych rozmiarów/wielkości. Razem daje to 15 różnych kombinacji co zapewni użytkowanie pieluszek w okresie 3 lat Dzięki tak wykonanym pieluchom produkt „ rośnie razem z dzieckiem ”.

Nie zaśliecaj środowiwska używaj polskich ekologicznych pielucho majtek Mati Ekonomiczne i ekologiczne. 3 pieluszki wielorazowe wystarcza na półtora roku. !!!

Ekologiczne wielorazowe pieluchy-polski producent.

Mati ekologiczne bawełniane pieluchy wielorazowe. Polski produkt Polskie ekologiczne pieluchy wielorazowe szyte w Wadowicach. Modne wzory, ekologiczne i bezpieczne ubranka i pieluszki Mamatti

Czytaj również: Przyjemny sen i dobra noc naszego maluszka

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *