Skarpetkowy zawrót głowy. W co ubrać dziecko do snu na wiosnę? cz. 3

Pajacyk, śpioszki i pół śpiochy dla niemowlaka od polskiego producenta. 🙂

Skarpetkowy zawrót głowy
My dorośli, często nawet nieświadomie podczas snu – stopy wykorzystujemy jako część ciała, którą regulujemy sobie odpowiednią temperaturę. Z punktu widzenia fizjologii jest to całkowicie zrozumiałe – dłonie i stopy, jako części ciała pozbawione owłosienia umożliwiają regulowanie ciepła. Dlatego właśnie wielu z nas ma zwyczaj „wystawiania” okresowo nogi na zewnątrz (np. na kołdrę).
Z dziećmi sytuacja jest podobna. Ważne jest więc, byśmy tego naturalnego procesu termoregulacji nie zaburzali.
Oczywiście są dzieci (tak jak dorośli), które zdecydowanie lepiej czują się w niższej temperaturze oraz takie, którym lepiej śpi się w troszkę wyższej.

W przypadku tych drugich, zamiast skarpetek do spania zdecydowanie lepiej sprawdzą się tzw. pajace. W dobrze dobranej piżamce, typu pajacyk – dziecko ma odpowiednią swobodę także w rejonie stóp oraz przyjemną ochronę przed ciepłem (ale nie przegrzewa się).
Polecamy pajace z naszej oferty, wyróżniające się starannym wykonaniem i pięknymi projektami, zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Znajdziesz je tutaj.

Modne ekologiczne ubrania dla dzieci i niemowląt od polskiego producenta: pajace, śpiochy, body, koszulki, kaftaniki Mamatti. Sprzedaż hurtowa. Sklep internetowy z polską odzieżą dziecięcą i niemowlęcą. Ekologiczne i modne ubranka dla noworodków: śpiochy, pajace, kaftaniki i body od Mamatti.W przypadku dzieci, u których można zaobserwować zwiększoną potrzebę chłodzenia się (np. właśnie manifestowane przez wystawianie stópek), proponujemy piękne piżamki dwuczęściowe z naszej oferty. Bez skarpetek 🙂

Ekologiczne piżamki dla niemowlaka i dziecka od producenta Mamatti. Spodnie do piżamy dla dziecka. Sklep internetowy z polskimi ubraniami dla dzieci i niemowląt. Mamatti Wadowice

 

Pamiętajmy, że optymalna zalecana temperatura do spania to ok. 18-22°C. Każde dziecko jednak, tak jak dorosły – jest inne. Dlatego tak ważne jest obserwowanie ulubionych zwyczajów dziecięcych związanych z rytuałem zasypiania i samym czasem snu oraz dostosowywanie się do nich.

Jedno jest pewne – czy Wasze Dziecko dobrze czuje się w pajacu czy krótkim rękawku – my jako Mamatti chętnie ułatwimy Wam poszukiwania piżamy, która sprosta Waszym oczekiwaniom i co najważniejsze oczekiwaniom naszych małych Klientów.Modne i wygodne polskie ubrania dla dzieci i niemowląt od producenta z Małopolski. Sklep internetowy z bielizną dla noworodków Mamatti. Najmodniejsze ekologiczne pół śpioszki dla noworodka. Sprawdzona polska odzież dziecięce i niemowlęca od Mamatti Wadowice, sklep internetowy. Dizjanerskie ekologiczne ubranka dla niemowlaka. Mamatti najlepsza odzież dziecięca od polskiego porducenta. Najlepsze polski ubranka dla niemowląt Mamatti. Polski producent body, śpiochów, pajacy, kaftanów. Sprzedaż hurtowa bielizny dziecięcej. Ekologiczna bielizna dnia niemowląt i dzieci do 3 roku. Bawełniane śpioch i pajacyki od producenta z Małopolski. Mamatti Wadowice sprzedaż hurtowa. Najmodniejsze śpiochy dla niemowlaka i noworodka od producenta ekologicznej odzieży dziecięcej. Mamatti Wadowice hurt. Sklep internetowy z polskimi ubraniami dla niemowlaka i noworodka. Polski producent Mamatti. Wygodne ekologiczne śpioszki dla noworodka do producenta ekologicznej odzieży dziecięcej Mamatti.

Czytaj również: Polskie ubranka dla dzieci i niemowląt. Bawełniane piżamy z Mamatti. 

oraz   Co ubrać niemowlakowi na spacer wiosną. Polskie ubranka dla dzieci i noworodków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *