Jak prać ubranka dla dzieci i niemowląt?

    W poniższym artykule postaramy się przedstawić Wam najważniejsze zasady, których powinniście się trzymać podczas prania, aby ubranka dla dzieci i niemowląt długo Wam służyły. Odpowiemy też na pytanie, co robić aby utrzymywać bawełnę tak czystą i miękką, jak to tylko możliwe... Miłej lektury. ? 

    Jak prać ubranka dla dzieci i niemowląt? Na większości produktów dostępnych na rynku możecie znaleźć metki z symbolami oznaczającymi symbol prania w pralce. Ułatwi Wam to zbędne poszukiwania w Internecie i pomoże zaoszczędzić trochę czasu. Zwróćcie również uwagę na jakość ubranek dla dzieci, które wybieracie. Ważne aby były tworzone z dobrego materiału i przetrwały wiele prań. Najlepszym materiałem dla dzieci i niemowląt jest bawełna organiczna. Warto pamiętać, że małe dzieci posiadają bardziej wrażliwą skórę i są narażone na różnego rodzaju podrażnienia. Produkty MAMATTI wykonane są z dzianin wysokogatunkowych o składzie surowcowym bawełna 100%. Ubranka od zaufanego producenta nie spowodują podrażnień i alergii u Waszych maluchów, a to chyba jest najważniejsze.  

Pranie

Najlepszym sposobem na utrzymanie bawełnianych produktów jest podejście do nich w sposób łagodny, ponieważ takie ubranka są bardzo delikatne i wymagają specjalnej troski. Oto nasze najważniejsze wskazówki, które zawsze stosujemy: 

  • 100% bawełna organiczna może się skurczyć podczas prania, ponieważ nie jest poddawana obróbce chemicznej, dlatego takie ubranka należy prać w maksymalnie 30 ° C.
  • Pamiętaj  o tym, że WSZYSTKIE ubranka powinny być uprane w płynie przeznaczonym specjalnie dla wrażliwej skóry dziecka, bądź w orzechach piorących, ponieważ nie zawierają one detergentów mogących podrażnić skórę dziecka.
  • Nie używaj wybielaczy i detergentów. 
  • Ubranka pierz wywinięte na lewą stronę z podobnymi kolorami.
  • Najlepiej suszyć na powietrzu lub na suszarce.
  • Bardzo ważne jest również prasowanie ubranek, wysoka temperatura usuwa wszystkie alergeny i bakterie. Warto prasować wszystkie produkty, które będą miały kontakt ze skórą maluszka.
  • Kiedy kupujesz nowe ubranka, pamiętaj że bardzo ważne jest ich wypranie przed założeniem dziecku. Nigdy nie mamy pewności jak wcześniej były przechowywane i transportowane produkty.  Dlatego piorąc i prasując ubranka pozbywamy się zanieczyszczeń, które mogą podrażnić skórę maluszka. 

To tyle od nas, jeśli chodzi o pranie ubranek dla dzieci i niemowląt. Jeśli macie więcej pytań zapraszamy do zadawania ich w komentarzach.

Zajmujemy się głównie sprzedażą hurtową. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą (http://www.mamatti.pl) oraz do współpracy – info@mamatti.pl. Zapraszamy również do przeczytania naszego poprzedniego wpisu: http://www.blog.mamatti.pl/2021/04/11/spodniczki-tiulowe-dla-dziewczynek-z-czym-je-laczyc/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *