Tydzień Pieluchy Wielorazowej

 

Kochani klienci! Nie wiem czy wiecie, ale dzisiaj startuje Tydzień Pieluchy Wielorazowej. Jest to wydarzenie, w którym w tym roku bierzemy udział. W tej edycji głównym celem wydarzenia jest dotarcie przede wszystkim do tych osób, które nigdy nie słyszały o istnieniu pieluch wielorazowych, ale także do tych, które już ich używają lub dopiero mają to w planach. Planowane są wykłady live oraz posty dotyczące pieluchowania wielorazowego. TPW jest największym krajowym wydarzeniem społeczności wielorazowej. Po więcej informacji o wydarzeniu zapraszamy na stronę wydarzenia: https://www.jestemwielo.pl/pieluchy-wielorazowe/ oraz na Facebooka wydarzenia: https://www.facebook.com/tydzienpieluchywielorazowej

Kilka słów o pieluchach wielorazowych.

Pieluszki wielorazowe są innowacyjnym produktem, ale również przyczyniają się do ochrony środowiska naturalnego. Wykorzystywanie wielorazowych pieluch idealnie wpisuje się w styl życia zero-waste. Taki styl życia polega na jak najmniejszym wygenerowaniu odpadów i tym samym przyczynieniu się do zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska. 

Pielucha wielorazowa MAMATTI wykonana jest 100% z naturalnych włókien bawełnianych. Pielucha wielorazowa posiada 5 warstw. Dwie Warstw: zewnętrzna/zewnętrzna oraz zewnętrzna/wewnętrzna oraz 3 warstwy wewnętrzne w tym wszyta dwuwarstwowa duża wkładka. Do każdego rodzaju pieluchy dołączona jest 4-warstwowa wkładka wykonana w 100% z naturalnego włókna bawełnianego. Nasze pieluszki wielorazowe posiadają nową formułę, która polega na zastosowaniu nieprzemakalnej membrany. Dzięki temu wkładka doskonale wchłania ciecz nie oddając jej na zewnątrz. 

W związku z TPW przygotowaliśmy dla Was niespodziankę a mianowicie KONKURS. Do wygrania pieluszka wielorazowa firmy MAMATTI! ? 

Co trzeba zrobić?   

  • Napisz w komentarzu „W jaki sposób ty i Twój maluch przyczyniacie się do ochrony środowiska oraz od czego rozpoczęła się Wasza przygoda z pieluszkami wielorazowymi?”. Jeśli jeszcze się nie rozpoczęła – napisz „Dlaczego chcecie zdecydować się na zamianę pieluszek jednorazowych na wielorazowe?” 
  • Upewnij się, że obserwujesz nasz profil oraz profil  @tydzienpieluchywielorazowej na Facebooku oraz Instagramie  
  • Będzie nam miło jeśli udostępnisz post na swoim profilu na Facebooku lub Instagramie. Zależy nam aby informacja dotarła do jak największego grona odbiorców.  

Instagram: https://www.instagram.com/mamatti.pl/ 

Facebook: https://www.facebook.com/Mamattipl 

Tydzień Pieluchy Wielorazowej: 

Instagram: https://instagram.com/tydzienpieluchywielorazowej?igshid=dz4xlsk34hjk 

Facebook: https://www.facebook.com/tydzienpieluchywielorazowej

 

Na Wasze komentarze czekamy do piątku. W sobotę ogłosimy zwycięzcę konkursu.  Nasz konkurs trwa zarówno na naszym Facebooku jak i Instagramie. Warto dołączyć do wydarzenia aby dowiedzieć się więcej o wielopieluchowaniu Powodzenia! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *