Pomysły na prezent z okazji Dnia Dziecka

Dzień dziecka coraz bliżej, dlatego warto zacząć już myśleć o prezencie dla Waszego malucha, lub innej bliskiej dla Was małej osóbki. Dzieci kochają otrzymywać prezenty, a dzień dziecka to jeden z ich ulubionych dni w roku. Mały prezent może je bardzo uszczęśliwić, ale wiemy, że zakupy dla dzieci są zawsze trudne, szczególnie jeśli chcesz podarować im coś innego niż zabawkę. W dzisiejszych czasach wybór prezentu dla dziecka potrafi być bardzo skomplikowany, ponieważ żyjemy w czasach konsumpcji. Dzieci mają zdecydowanie więcej zabawek niż kiedyś i ciężko trafić na taką, której akurat nie posiadają. Dlatego też, postanowiliśmy Wam to trochę ułatwić i przygotowaliśmy kilka pomysłów na prezent z okazji dnia dziecka. 

Wśród produktów, które najlepiej się sprawdzają jako prezenty dla maluszka możemy wymienić:  

  • ubranka, 
  • zabawki edukacyjne,  
  • maskotki,  
  • edukacyjne książeczki,  
  • dodatki do pokoju, 
  • gry planszowe,  
  • gry video,
  • puzzle,
  • książki, 
  • lub ulubione słodycze. 

Dlaczego ubranka to dobry pomysł?

Ubranka okazują się jednym z najbardziej praktycznych prezentów, zwłaszcza dla małych dzieci. Ucieszą one każdego rodzica, ponieważ maluchy szybko wyrastają ze swoich ubranek, a także często je brudzą i trzeba je ciągle zmieniać. Jeśli wybierzecie motyw związany z aktualnymi zainteresowaniami dziecka, możemy zagwarantować, że nie tylko rodzic będzie zadowolony, ale również dziecko. ?  

Wspólny czas jest bardzo ważny. 

Zaplanowanie wspólnego czasu w tym dniu jest bardzo ważne. Niektórym dzieciom to właśnie trochę wspólnego czasu sprawi najwięcej radości, natomiast niektórzy rodzice niestety często o tym zapominają. Warto abyście zaplanowali ten dzień z większym wyprzedzeniem. Możecie zabrać dziecko do kina, na lody, do zoo, do lunaparku lub po prostu zapytać się co by chciało robić i na co ma ochotę. Jeśli planujecie spędzić czas w domu to znakomitym pomysłem będą gry i zabawy bądź też maraton ulubionych bajek. Do tego popcorn, pizza, ulubione przekąski i gwarantujemy, że Wasze dziecko będzie zachwycone. ?

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ FIRMY „MAMATTI”. LINK PONIŻEJ. 

 http://www.mamatti.pl/  

ORAZ NA NASZEGO INSTAGRAMA I FACEBOOKA:

 https://www.instagram.com/mamatti.pl/ 

https://www.facebook.com/Mamattipl/

Zajmujemy się głównie sprzedażą hurtową. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą (http://www.mamatti.pl)   oraz do współpracy – info@mamatti.pl. Godne uwagi są również nasze poprzednie wpisy na blogu:

http://www.blog.mamatti.pl/2021/05/21/jak-ubrac-dziecko-w-gorace-dni/

http://www.blog.mamatti.pl/2021/05/17/ubranka-dzieciece-produkowane-w-polsce/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *