Styl casual w modzie dziecięcej – inspiracje z produktów MAMATTI

Styl casual

W czasie pandemii styl casual stał się jednym z najczęściej wybieranych i najmodniejszych styli. Jest to styl, który łączy w sobie zarówno modę jak i wygodę, dlatego jest tak bardzo uwielbiany w modzie dziecięcej. To połączenie sprawi, że Twój maluch poczuje się wygodnie i dobrze w każdej stylizacji. 

Firmy podążające za panującymi trendami zaczęły produkować coraz więcej kompletów dresowych oraz wygodnych ubranek dziecięcych w modnych kolorach i wzorach. Zaczęła panować moda na “elegancki dres”. Czyli stało się modne wszystko w czym my i dzieci czujemy się komfortowo. Taki styl jest nieformalny i niezobowiązujący.  Stylizacje casualowe najłatwiej tworzyć z ubrań o prostym fasonie, dlatego wybierając ubranka dla dzieci skupiajcie się na rzeczach o ponadczasowym kroju. Najlepiej zaopatrzyć się w klasyczne body, bawełniane bluzki z krótkim rękawem, bawełniane komplety dresowe, legginsy oraz bawełniane sukienki dla dziewczynek. Takie ubranka można łączyć na różne sposoby i za każdym razem będzie to wyglądało dobrze.  

Jakość ubranek to klucz do wygody malucha

Warto więc kupować produkty skupiając się na jakości, a nie ilości. Na szczęście, coraz więcej polskich marek zmienia kierunki swoich działań. Dzięki temu ich priorytetem staje się właśnie jakość wytwarzanych produktów. Ubranka od zaufanego producenta nie spowodują podrażnień i alergii u Waszych maluchów. To chyba najważniejsze. Najlepszym wyborem są ubranka wykonane ze 100% bawełny organicznej. Unikajcie sztucznych materiałów nieprzepuszczających powietrza, ponieważ Wasz maluch może się spocić i przegrzać. Natomiast lekka bawełna pozwala na dotarcie powietrza do ciała i odparowanie potu, zapobiegając podrażnieniom na skórze dziecka.  

Nasze produkty

Produkty MAMATTI wykonane są z dzianin wysokogatunkowych o składzie surowcowym bawełna 100% oraz posiadają liczne certyfikaty, które informują klientów o zastosowaniu dzianiny o specjalnym przeznaczeniu na ubranka dla dzieci i niemowląt. W związku z tym, posiadanie takich certyfikatów informuje również klientów o zastosowaniu przez markę, dzianiny o specjalnym przeznaczeniu na ubranka dla dzieci. Zapewnia także, że polskie ubranka dla dzieci nie posiadają w składzie sztucznych materiałów, pestycydów, formaldehydu, zabronionych barwników azowych, barwników alergizujących i ekstrahowanych metali ciężkich.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ FIRMY „MAMATTI”. LINK PONIŻEJ. 

 http://www.mamatti.pl/  

ORAZ NA NASZEGO INSTAGRAMA I FACEBOOKA:

 https://www.instagram.com/mamatti.pl/ 

https://www.facebook.com/Mamattipl/

Zajmujemy się głównie sprzedażą hurtową. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą (http://www.mamatti.pl) oraz do współpracy – info@mamatti.pl. Zapraszamy również do przeczytania naszych poprzednich wpisów. Miłej lektury. 

http://www.blog.mamatti.pl/2021/07/29/wakacyjne-trendy-w-modzie-dzieciecej-2021/

http://www.blog.mamatti.pl/2021/07/25/sport-to-zdrowie/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *