Jak zorganizować imprezę urodzinową dla córeczki?

Jak zaplanować imprezę urodzinową dla córeczki?

Planowanie imprezy urodzinowej dla dziewczynki może wydawać się trudne i stresujące. Zwłaszcza jeśli chcemy zrobić wszystko perfekcyjnie. Jednak urodziny dla córeczki to cudowne wydarzenie i jeśli podzielimy wszystko na małe zadania z odpowiednim wyprzedzeniem, zdecydowanie ułatwi nam sprawę i zaoszczędzi dużo stresu. Imprezy dla dzieci mogą być często bardziej zabawne niż imprezy dla dorosłych – nie musisz być tak poważny i spięty, przez co możesz uwolnić swoje wewnętrzne dziecko. 

Jak pozostać zorganizowanym? My przygotowaliśmy naszą listę rzeczy, na które powinniście zwrócić uwagę podczas organizowania imprezy urodzinowej. Oto ona: 

  1. Zaplanuj podstawowe rzeczy – wybierz motyw przewodni imprezy, miejsce imprezy, datę wydarzenia.
  2. Zrób/kup zaproszenia oraz wyślij je do gości. Na zaproszeniu umieść czas rozpoczęcia i zakończenia imprezy, adres, co każde dziecko powinno przynieść oraz czy będzie posiłek, aby każdy rodzic mógł odpowiednio przygotować swoje dziecko do imprezy.  
  3. Zaplanuj co przygotować do jedzenia. 
  4. Kup dekoracje. Najlepiej jeśli znajdziesz jeden sklep, który specjalizuje się w produkcji akcesoriów imprezowych. Ułatwi Ci to poszukiwań po mieście. 
  5. Zaplanuj aktywności. Różnego rodzaju gry i zabawy – to zawsze najlepszy wybór na urozmaicenie imprezy. zastanów się nad wynajmem animatora lub skorzystaj z udogodnień w miejscu, w którym organizujecie przyjęcie.  
  6. Zorganizuj pożegnanie. Podaj każdemu z rodziców swój numer telefonu na wypadek jakby mieli się spóźnić, lub wysłali kogoś innego po odbiór dziecka z imprezy. Ustal protokół dla bezpieczeństwa każdego dziecka.

Jak ubrać córeczkę na imprezę urodzinową? 

Urodziny oznaczają, że Twoja córeczka powinna wyglądać, jak mała księżniczka oraz powinna czuć się wygodnie i komfortowo. Oznacza to, że musisz zaopatrzyć ją w najlepsze dostępne sukienki urodzinowe. Wybierając sukienkę postaw na kolory oraz sezonowe tkaniny. Pomyśl również o porze roku i temperaturze w jakiej będzie odbywała się uroczystość i wybierz sukienkę, w której nie przegrzejesz swojej córeczki oraz taką, w której nie zmarznie. Jeśli postawisz na sukienkę bez rękawów – dobierz do niej pasujący kardigan lub bolerko. Pamiętaj również o wygodnych butach.  

Pamiętaj, że ubranka które wybieracie powinny być nie tylko ładne, ale również wykonane z dobrych materiałów, dzięki czemu będą wygodne. Uwierająca metka, wystające zszycia czy też gryzący materiał mogą zepsuć zabawę zarówno Tobie jak i dziecku.  

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ FIRMY „MAMATTI”. LINK PONIŻEJ. 

 http://www.mamatti.pl/  

ORAZ NA NASZEGO INSTAGRAMA I FACEBOOKA:

 https://www.instagram.com/mamatti.pl/ 

https://www.facebook.com/Mamattipl/

Zajmujemy się głównie sprzedażą hurtową. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą (http://www.mamatti.pl) oraz do współpracy – info@mamatti.pl. Zapraszamy również do przeczytania naszych poprzednich wpisów. Miłej lektury. 

http://www.blog.mamatti.pl/2021/07/29/wakacyjne-trendy-w-modzie-dzieciecej-2021/

http://www.blog.mamatti.pl/2021/08/02/styl-casual-moda-dziecieca/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *