Jak zaplanować imprezę urodzinową dla synka? Pomysły na imprezowe stylizacje chłopięce.

Planowanie imprezy urodzinowej dla synka może okazać się tak samo trudne i stresujące jak planowanie urodzin dla córeczki. Zwłaszcza jeśli chcemy zrobić wszystko perfekcyjnie i w wyjątkowy sposób.. To cudowne wydarzenie i jeśli podzielimy wszystko na małe zadania i zaplanujemy je z odpowiednim wyprzedzeniem, zaoszczędzi nam to dużo czasu i stresu. Imprezy dziecięce mogą być ciekawsze i bardziej interesujące niż imprezy dla dorosłych. Jednak bardzo ważne jest to, żebyście podczas planowania urodzin skupili się na tym co podoba się Waszym dzieciom i co spełni ich marzenia, a nie na tym co podoba się Wam. 


Jak ubrać synka na imprezę urodzinową?  

Ubiór chłopca jest zdecydowanie łatwiejszy niż wybranie stylizacji dla dziewczynki. Doskonale sprawdzi się MINI garnitur, w którym każdy chłopiec będzie wyglądał zjawiskowo. Jeśli jednak chcecie postawić na wygodę bardzo dobrze sprawdzą się wygodne eleganckie spodnie oraz lniana koszula/koszulka. Zwykłe basicowe body z eleganckimi spodniami, lub koszula z wygodnymi spodniami to również niezawodny sposób na stylizację. Czasami wystarczy mała muszka i błyszczące buty, aby chłopiec wyglądał na wystrojonego. Jeśli chodzi o kolor spodni trzymaj się neutralnych kolorów, takich jak szarość, granat, khaki i czerń. Te kolory są zawsze modne i zawsze będą dobrze wyglądały.  Wyjątkiem jest sytuacja w której ustalicie motyw przewodni imprezy. W takiej sytuacji musicie dopasować stylizacje do motywu przewodniego.

Pamiętaj, że ubranka które wybieracie zarówno dla synka jak i córeczki, powinny być nie tylko ładne, ale również wykonane z dobrych materiałów, dzięki czemu będą wygodne. Uwierająca metka, wystające zszycia czy też gryzący materiał mogą zepsuć zabawę zarówno Tobie jak i dziecku.  

Jak pozostać zorganizowanym?

  1. Zaplanuj podstawowe rzeczy – wybierz motyw przewodni imprezy, miejsce imprezy, datę wydarzenia.
  2. Zrób/kup zaproszenia oraz wyślij je do gości. Na zaproszeniu umieść czas rozpoczęcia i zakończenia imprezy, adres, co każde dziecko powinno przynieść oraz czy będzie posiłek, aby każdy rodzic mógł odpowiednio przygotować swoje dziecko do imprezy.  
  3. Zaplanuj co przygotować do jedzenia. 
  4. Kup dekoracje. Najlepiej jeśli znajdziesz jeden sklep, który specjalizuje się w produkcji akcesoriów imprezowych. Ułatwi Ci to poszukiwań po mieście. 
  5. Zaplanuj aktywności. Różnego rodzaju gry i zabawy – to zawsze najlepszy wybór na urozmaicenie imprezy. Zastanów się nad zatrudnieniem animatora lub skorzystaj z udogodnień w miejscu, w którym organizujecie przyjęcie.  
  6. Zorganizuj pożegnanie. Podaj każdemu z rodziców swój numer telefonu na wypadek jakby mieli się spóźnić, lub wysłali kogoś innego po odbiór dziecka z imprezy. Ustal protokół dla bezpieczeństwa każdego dziecka
ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ FIRMY „MAMATTI”. LINK PONIŻEJ. 

 http://www.mamatti.pl/  

ORAZ NA NASZEGO INSTAGRAMA I FACEBOOKA:

 https://www.instagram.com/mamatti.pl/ 

https://www.facebook.com/Mamattipl/

Zajmujemy się głównie sprzedażą hurtową. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą (http://www.mamatti.pl) oraz do współpracy – info@mamatti.pl. Zapraszamy również do przeczytania naszych poprzednich wpisów. Miłej lektury. 

http://www.blog.mamatti.pl/2021/08/06/jak-zorganizowac-impreze-urodzinowa-dla-coreczki/

http://www.blog.mamatti.pl/2021/08/02/styl-casual-moda-dziecieca/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *