W co ubrać niemowlę podczas dłuższej podróży samochodem?

Podróż samochodem z niemowlakiem to niemałe wyzwanie dla samego dziecka jak i rodziców. Rodzice muszą mierzyć się z wieloma czynnikami, które mogą wpłynąć na zachowanie Waszego dziecka. Niestety, bardzo ciężko jest je przewidzieć, a mogą sprawić, że niemowlę może być zmęczone i rozdrażnione, przez co będzie płakać.  Płacz malucha może wpłynąć na poziom koncentracji kierowcy, a odpowiedzialne zachowanie kierowcy podczas jazdy jest najważniejsze. Jak przetrwać podróż z niemowlakiem? W co ubrać niemowlę, aby zapewnić mu wygodę? Na te pytania odpowiemy w dzisiejszym wpisie.  

W co ubrać niemowlę, aby zapewnić mu wygodę?

Jedną z ważniejszych rzeczy, którą możemy zrobić, aby podróż przebiegała w komfortowych warunkach jest wybór odpowiedniego ubranka dla dziecka. Postaramy się wybrać takie elementy garderoby, które będą przede wszystkim wygodne i komfortowe dla malucha w wielogodzinnej podróży.   

Przy wyborze ubrania najlepiej zaopatrzyć się w klasyczne body, półśpioszki, bawełniane bluzki z krótkim rękawem, pajacyki, bawełniane komplety dresowe, legginsy. Takie ubranka można łączyć na różne sposoby i za każdym razem będzie to wyglądało dobrze. Nie zapomnijmy o skarpetkach i wygodnych, miękkich bucikach. Dla niemowlaków wybierzmy ubranka, w których łatwo zmienić pieluszkę. 

Zanim przejdziesz do wyboru ubranek pamiętaj, że to jak ubrać malucha zależy również od jego wieku. Jak dobrze wiemy niemowlaki szybciej tracą temperaturę ciała,  dlatego szczególnie zwróć uwagę, żeby maluch był odpowiednio ubrany. Warto kontrolować czy dziecku nie jest za ciepło lub za zimno. Najlepszym sposobem jest sprawdzenie karku malucha. Jeżeli poczujesz zimno, oznacza to, że dziecku jest chłodno i potrzebuje dodatkowej warstwy ubranka lub grubszej kołdry. Jeżeli jednak poczujesz, że dziecko się spociło, przebierz go w coś lżejszego lub odkryj kołderkę.

Nasze produkty

Produkty MAMATTI wykonane są z dzianin wysokogatunkowych o składzie surowcowym bawełna 100% oraz posiadają liczne certyfikaty, które informują klientów o zastosowaniu dzianiny o specjalnym przeznaczeniu na ubranka dla dzieci i niemowląt. W związku z tym, posiadanie takich certyfikatów informuje również klientów o zastosowaniu przez markę, dzianiny o specjalnym przeznaczeniu na ubranka dla dzieci. Zapewnia także, że polskie ubranka dla dzieci nie posiadają w składzie sztucznych materiałów, pestycydów, formaldehydu, zabronionych barwników azowych, barwników alergizujących i ekstrahowanych metali ciężkich.

Jak przetrwać podróż samochodem? Co spakować? 

  • ubranka i pieluszki na zmianę,
  • ulubiony kocyk, 
  • smoczek i gryzak,
  • chusteczki nawilżane, puder lub krem do pielęgnacji pupy,
  • ulubiona książeczka oraz ulubiona przytulanka, 
  • jedzenie, przekąski, butelka do mleka, podgrzewacz oraz mleko,
  • mata lub ręcznik do przewijania.
ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ FIRMY „MAMATTI”. LINK PONIŻEJ. 

 http://www.mamatti.pl/  

ORAZ NA NASZEGO INSTAGRAMA I FACEBOOKA:

 https://www.instagram.com/mamatti.pl/ 

https://www.facebook.com/Mamattipl/

Zajmujemy się głównie sprzedażą hurtową. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą (http://www.mamatti.pl) oraz do współpracy – info@mamatti.pl. Zapraszamy również do przeczytania naszych poprzednich wpisów. Miłej lektury. 

http://www.blog.mamatti.pl/2021/08/10/jak-zaplanowac-impreze-urodzinowa-dla-synka-pomysly-na-imprezowe-stylizacje-chlopiece/

http://www.blog.mamatti.pl/2021/08/02/styl-casual-moda-dziecieca/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *