Dzień dziecka – pomysły na prezent dla malucha.

Dzień dziecka już za tydzień, dlatego warto zacząć już myśleć o prezencie dla Waszego malucha, lub innej bliskiej dla Was małej osóbki. Dzieci kochają otrzymywać prezenty, a dzień dziecka to jeden z ich ulubionych dni w roku. Mały prezent może je bardzo uszczęśliwić, ale wiemy, że zakupy dla dzieci są zawsze trudne, szczególnie jeśli chcesz podarować im coś innego niż zabawkę. W dzisiejszych czasach wybór prezentu dla dziecka potrafi być bardzo skomplikowany, ponieważ żyjemy w czasach konsumpcji. Dzieci mają zdecydowanie więcej zabawek niż kiedyś i ciężko trafić na taką, której akurat nie posiadają. Dlatego też, postanowiliśmy Wam to trochę ułatwić i przygotowaliśmy kilka pomysłów na prezent z okazji dnia dziecka. 

Wśród produktów, które najlepiej się sprawdzają jako prezenty dla maluszka możemy wymienić:  

 • ubranka, 
 • zabawki edukacyjne,  
 • maskotki,  
 • edukacyjne książeczki,  
 • dodatki do pokoju, 
 • gry planszowe,  
 • drewniane układanki,
 • tor samochodowy,
 • basen z kulkami,
 • konik na biegunach,
 • gry video,
 • puzzle,
 • książki, 
 • lub ulubione słodycze. 

Dlaczego ubranka to dobry pomysł?

Ubranka okazują się jednym z najbardziej praktycznych prezentów, zwłaszcza dla małych dzieci. Ucieszą one każdego rodzica, ponieważ maluchy szybko wyrastają ze swoich ubranek, a także często je brudzą i trzeba je ciągle zmieniać. Jeśli wybierzecie motyw związany z aktualnymi zainteresowaniami dziecka, możemy zagwarantować, że nie tylko rodzic będzie zadowolony, ale również dziecko.  

Dlaczego warto wybierać ubranka naszej firmy? 

Głównym powodem jest dobra jakość i cena naszych produktów. Ubranka MAMATTI wykonane są z dzianin wysokogatunkowych o składzie surowcowym bawełna 100%. Dowodem tego są certyfikaty: Bezpieczny dla Dziecka oraz Tekstylia Godne Zaufania. Posiadanie takich certyfikatów informuje klientów o zastosowaniu przez markę dzianiny o specjalnym przeznaczeniu na ubranka dla dzieci oraz zapewnia, że polskie ubranka dla dzieci nie posiadają w składzie chlorofenoli, pestycydów, formaldehydu, zabronionych barwników azowych oraz barwników alergizujących i ekstrahowanych metali ciężkich. MAMATTI oferuje również zastosowanie w swoich ubrankach szwu płaskiego. Przy wykorzystaniu cienkich nici nie ma mowy o podrażnianiu delikatnej skóry niemowlęcia. Firma oferuje bezpieczne i innowacyjne produkty. Potrafi też szybko i przemyślanie dostosować się do zmieniających ciągle trendów. Przedsiębiorstwo dysponuje wieloletnim doświadczeniem na rynku. Natomiast, wiedza i nabyte umiejętności są w stanie pomóc niejednym rodzicom przy wyborze odpowiedniej odzieży, dopasowanej dla ich dzieci. 

Wspólny czas jest bardzo ważny. 

Zaplanowanie wspólnego czasu w tym dniu jest bardzo ważne. Niektórym dzieciom to właśnie trochę wspólnego czasu sprawi najwięcej radości, natomiast niektórzy rodzice niestety często o tym zapominają. Warto abyście zaplanowali ten dzień z większym wyprzedzeniem. Możecie zabrać dziecko do kina, na lody, do zoo, do lunaparku lub po prostu zapytać się co by chciało robić i na co ma ochotę. Jeśli planujecie spędzić czas w domu to znakomitym pomysłem będą gry i zabawy bądź też maraton ulubionych bajek. Do tego popcorn, pizza, ulubione przekąski i gwarantujemy, że Wasze dziecko będzie zachwycone. 

ZAPRASZAMY NA NASZEGO INSTAGRAMA ORAZ FACEBOOKA:

https://www.instagram.com/mamatti.pl/

https://www.facebook.com/Mamattipl/

Zapraszamy również do przeczytania naszych poprzednich wpisów. Miłej lektury.

http://www.blog.mamatti.pl/2022/05/02/baby-shower-prezenty/

http://www.blog.mamatti.pl/2022/05/22/jak-wybierac-ubranka-dla-noworodka-aby-maluch-czul-sie-komfortowo/

Oferta hurtowa dostępna na info@mamatti.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *