Stylizacje dziecięce z ogrodniczkami w roli głównej.

Letnie stylizacje to coś co lubimy najbardziej. Letnia moda daje nam bardzo dużo możliwości. A jak dobrze wiecie, lato zbliża się wielkimi krokami, dlatego to właśnie teraz jest najlepszy czas na kompletowanie ubranek, które idealnie przydadzą się do stylizacji dla Waszych maluchów. Letnie stylizacje są o wiele łatwiejsze niż stylizacje jesienne, czy też zimowe, a to właśnie dlatego, że potrzebujemy mniej warstw ubranek. Lato to najlepszy czas na spacery, zabawy w parku, wycieczki i przede wszystkim WAKACJE.   

W ostatnim czasie na popularności zyskały dziecięce ogrodniczki. To właśnie w nie coraz częściej ubieramy nasze pociechy, ponieważ wyglądają w nich przeuroczo. Ogrodniczki sprawdzą się idealnie w wielu różnych sytuacjach. Możemy założyć je zarówno z bawełnianym body, jak i z elegancką koszulą lub koronkową bluzeczką. Szelki zapewniają dużą wygodę dla dziecka. Sprawdzą się nawet podczas intensywnej zabawy.  

Stylizacje dla dziewczynek z ogrodniczkami w roli głównej:

Stylizacje dla chłopców z ogrodniczkami w roli głównej:

Wybieraj ubranka ze 100% bawełny organicznej. 

W najbardziej upalne dni dzieci narażone są na przegrzanie. Dlatego najlepszym wyborem będą ubranka wykonane ze 100% bawełny organicznej. Unikajcie sztucznych materiałów nieprzepuszczających powietrza, ponieważ Wasz maluch może się spocić i przegrzać. Natomiast lekka bawełna pozwala na dotarcie powietrza do ciała i odparowanie potu, zapobiegając podrażnieniom na skórze dziecka. 

ZAPRASZAMY NA NASZEGO INSTAGRAMA ORAZ FACEBOOKA:

https://www.instagram.com/mamatti.pl/

https://www.facebook.com/Mamattipl/

Zapraszamy również do przeczytania naszych poprzednich wpisów. Miłej lektury.

http://www.blog.mamatti.pl/2022/05/30/letnie-stylizacje-chlopcoww/

http://www.blog.mamatti.pl/2022/05/26/dzien-dziecka-pomysly-na-prezent/

Oferta hurtowa dostępna na info@mamatti.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *