Mamatti Wadowice – ubranka szyte w Polsce.

Czy warto wybierać ubranka dziecięce szyte w Polsce?

 

Oczywiście, że tak! W dzisiejszych czasach ludzie zaczynają przykładać coraz większą uwagę do jakości wybieranych produktów, a także do bycia eko i zero waste. Coraz więcej świadomych rodziców inwestuje w ubranka lokalnych marek. To głównie ze względu na jakość materiału oraz wsparcie małych i średnich przedsiębiorstw. Odzież produkowana na masową skalę jest zazwyczaj słabej jakości. Sprawia to, że produkty szybko się psują, posiadają wiele niedociągnięć lub wad. W takich ubrankach często możemy znaleźć źle wszyte szwy, które mogą podrażnić skórę maluszka. Kolejnym minusem masowej odzieży jest trwałość ubranek. Często po pierwszym praniu są już zmechacone i nie wyglądają już tak ładnie jak przy ich zakupie. Pamiętaj, że ubranka dziecięce powinny być inwestycją w wygodę i komfort dziecka.  

Kilka powodów dla których warto zacząć kupować ubranka produkowane w Polsce?  

  • Produkcja ubranek na mniejszą skalę pozwala na lepszą kontrolę jakości oraz sprawia, że produkty służą nam dłużej, a po praniu wyglądają jak nowe.  
  • Czym wyższa jakość produktów, tym mniejsza potrzeba kupowania nowych ubranek. Wpływa to korzystnie na ekologię i tym samym przyczynia się do zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska. 
  • Kolejnym powodem jest wspieranie małych i średnich przedsiębiorstw. 
  • Często ubranka dziecięce produkowane w Polsce posiadają certyfikat „Bezpieczny dla Dziecka”, co gwarantuje bezpieczne użytkowanie przez najmłodszych oraz certyfikat „Eko-Tex”. Ten drugi gwarantuje, że polskie ubranka dla dzieci nie zawierają chlorofenoli, pestycydów, formaldehydu, zabronionych barwników azowych, barwników alergizujących oraz ekstrahowalnych metali ciężkich. 

Dlaczego MAMATTI?

Tworząc stylizacje oraz produkty naszej firmy, skupiamy się przede wszystkim na jakości produktów oraz, aby każdy maluch czuł się w nich wygodnie i komfortowo. Produkty MAMATTI wykonane są z dzianin wysokogatunkowych o składzie surowcowym bawełna 100%. Ubranka, w których Wasze dzieci będą czuły się swobodnie możesz dopasować w zależności od pory roku i okazji. Wśród produktów znajdziecie m.in. sukienki, spódniczki z tiulem, wygodne dresiki, body, kaftaniki, pajacyki, śpioszki, ogrodniczki i wiele innych. Wszystko w czym dzieci czują się komfortowo. Ważne aby wybierane przez Was ubranka były miękkie, delikatne i nie podrażniały skóry maluszka. Wybierajcie ubrania, które posiadają certyfikaty,  które informują klientów o zastosowaniu przez markę, dzianiny o specjalnym przeznaczeniu na ubranka dla dzieci. 

ZAPRASZAMY NA NASZEGO INSTAGRAMA ORAZ FACEBOOKA:

https://www.instagram.com/mamatti.pl/

https://www.facebook.com/Mamattipl/

Zapraszamy również do przeczytania naszych poprzednich wpisów. Miłej lektury.

http://www.blog.mamatti.pl/2022/07/26/jakie-kolory-ubranek-wybierac-dla-malucha/

http://www.blog.mamatti.pl/2022/07/31/letnie-stylizacje/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *