Zimowy konkurs – czym dla Was jest wygoda? 

Z okazji zbliżającej się wiosny, przygotowaliśmy dla Was małą niespodziankę, a mianowicie KONKURS, którego tematem jest „Czym dla Was jest wygoda?“. Konkurs znajdziecie na naszym Facebooku. 
 
W naszym konkursie możecie wygrać ubranka MAMATTI! Jak dobrze wiecie, nasze paczki komponujemy z sercem, dlatego naprawdę WARTO!
 

Co trzeba zrobić?

  • Wstaw w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku zdjęcie lub filmik malucha. Obok zdjęcia napisz imię i rozmiar dziecka, tak abyśmy mogli dobrać nagrodę. Możecie również oznaczyć osobę, której polecilibyście nasze ubranka.
  •  Upewnij się, że obserwujesz nasz profil na Facebooku oraz Instagramie!!!!
  • Udostępnij post na swoim profilu na Facebooku lub Instagramie
  • Bądź aktywny na naszych profilach, daj się zauważyć!
Na Wasze zgłoszenia czekamy do 7 marca. Wybierzemy kilku zwycięzców. Podczas wyboru zwycięzców w pierwszej kolejności patrzymy na zdjęcie oraz stylizację. Zastrzegamy sobie prawo do subiektywnej oceny zgłoszeń.
Powodzenia!

Nowa kolekcja MAMATTI wiosna/lato 2023, to kolekcja w której skład wchodzą akcesoria oraz ekologiczne ubranka dla dzieci i niemowląt. Gwarantujemy, że zarówno Wasze dzieci jak i wy, pokochacie naszą najnowszą kolekcję. To wszystko zasługa modnych kolorów, wzorów oraz najwyższej jakości wykonania produktów. Wśród nowości możecie znaleźć ubranka i akcesoria dla dziewczynek oraz dla chłopców. Nasze ubranka są modne, wygodne, 100% bawełniane oraz przede wszystkim piękne. A to wszystko dlatego, że staramy się podążać za ciągle zmieniającymi się trendami. U nas znajdziecie ubranka, które możecie założyć na co dzień oraz na różne wyjątkowe okazje.

Dlaczego warto wybierać ubranka naszej firmy? 

Głównym powodem jest dobra jakość i cena naszych produktów. Ubranka MAMATTI wykonane są z dzianin wysokogatunkowych o składzie surowcowym bawełna 100%. Dowodem tego są certyfikaty: Bezpieczny dla Dziecka oraz Tekstylia Godne Zaufania. Posiadanie takich certyfikatów informuje klientów o zastosowaniu przez markę dzianiny o specjalnym przeznaczeniu na ubranka dla dzieci. MAMATTI oferuje również zastosowanie w swoich ubrankach szwu płaskiego. Przy wykorzystaniu cienkich nici nie ma mowy o podrażnianiu delikatnej skóry niemowlęcia. Firma oferuje bezpieczne i innowacyjne produkty. Potrafi też szybko i przemyślanie dostosować się do zmieniających ciągle trendów. Przedsiębiorstwo dysponuje wieloletnim doświadczeniem na rynku. Natomiast, wiedza i nabyte umiejętności są w stanie pomóc niejednym rodzicom przy wyborze odpowiedniej odzieży, dopasowanej dla ich dzieci. 

ZAPRASZAMY NA NASZEGO INSTAGRAMA ORAZ FACEBOOKA:

https://www.instagram.com/mamatti.pl/ 

https://www.facebook.com/Mamattipl/

Zajmujemy się sprzedażą hurtową. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy – info@mamatti.pl. Zapraszamy również do przeczytania naszych poprzednich wpisów. Miłej lektury. 

http://www.blog.mamatti.pl/2023/02/04/stylizacje-dziewczece-wiosna-2023/

http://www.blog.mamatti.pl/2023/01/23/ferie-zimowe-jak-spakowac-dziecko/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *