Certyfikaty

Polskie ubranka dla dzieci: certyfikaty

Jeśli zależy ci na zakupie wysokiej jakości polskich ubranek dla dzieci, zwróć uwagę, czy posiadają one certyfikaty, będące tej jakości potwierdzeniem: – Rodzice powinni być zainteresowani produktami, które posiadają certyfikat „Bezpieczny dla Dziecka” oraz „Eko-Tex”. Zazwyczaj informację taką możemy znaleźć na etykiecie produktu. Posiadanie tych certyfikatów świadczy o zastosowaniu dzianiny o specjalnym przeznaczeniu na ubranka dla dzieci. Gwarantuje to wysoką jakość materiału oraz brak szkodliwych związków chemicznych (które znajdują się w barwnikach) dla zdrowia naszego dziecka, tzw. formaldehydów – zaznacza Marcin Grodecki, właściciel Mamatti. Certyfikat „Bezpieczny dla Dziecka” gwarantuje bezpieczne użytkowanie przez najmłodszych, a certyfikat „Eko-Tex” jest zapewnieniem, że polskie ubranka dla dzieci nie zawierają chlorofenoli, pestycydów, formaldehydu, zabronionych barwników azowych, barwników alergizujących i ekstrahowalnych metali ciężkich.

3. Polskie ubranka dla dzieci: wygoda Najważniejszą kwestią w przypadku dziecięcych ubranek jest komfort ich noszenia – dziecko, któremu jest wygodnie, lepiej się czuje i swobodniej zachowuje. Komfort noszenia ubranek zapewnia kilka rozwiązań. Jednym z nich jest system zapięć – tzw. napy. Dzięki jego zastosowaniu nic dziecka nie uwiera, a i rodzicom łatwiej niemowlę przebierać. Jeśli o tym ostatnim mowa – rodzicielskie obowiązki ułatwiają również modele polskich ubranek dla dzieci, nie wymagające zakładania przez głowę – zapinane z boku lub przez środek. Dzięki takiemu rozwiązaniu łatwiej nałożyć odzież na ruchliwe dziecko niż wtedy, gdy koniecznie trzeba założyć ubranko, przedostając się przez jego główkę.

MAMATTI Polskie ubranka dla dzieci: certyfikaty. normy ,wymogi, standardy, śliczne wzory

Gwarancją wygody jest także zastosowanie w polskich ubrankach dla dzieci szwu płaskiego z wykorzystaniem cienkich nici. Rozwiązanie to zapobiega podrażnianiu delikatnej skóry niemowlęcia. Zastosowanie płaskiego szwu sprawia także, że skóra dziecka nie jest uciskana. Takie ubranka oferuje Mamatti.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *