Certyfikaty

Polskie ubranka dla dzieci: certyfikaty

Jeśli zależy ci na zakupie wysokiej jakości polskich ubranek dla dzieci, zwróć uwagę, czy posiadają one certyfikaty, będące tej jakości potwierdzeniem: – Rodzice powinni być zainteresowani produktami, które posiadają certyfikat „Bezpieczny dla Dziecka” oraz „Eko-Tex”. Zazwyczaj informację taką możemy znaleźć na etykiecie produktu. Posiadanie tych certyfikatów świadczy o zastosowaniu dzianiny o specjalnym przeznaczeniu na ubranka dla dzieci. Gwarantuje to wysoką jakość materiału oraz brak szkodliwych związków chemicznych (które znajdują się w barwnikach) dla zdrowia naszego dziecka, tzw. formaldehydów – zaznacza Marcin Grodecki, właściciel Mamatti. Certyfikat „Bezpieczny dla Dziecka” gwarantuje bezpieczne użytkowanie przez najmłodszych, a certyfikat „Eko-Tex” jest zapewnieniem, że polskie ubranka dla dzieci nie zawierają chlorofenoli, pestycydów, formaldehydu, zabronionych barwników azowych, barwników alergizujących i ekstrahowalnych metali ciężkich.

3. Polskie ubranka dla dzieci: wygoda Najważniejszą kwestią w przypadku dziecięcych ubranek jest komfort ich noszenia – dziecko, któremu jest wygodnie, lepiej się czuje i swobodniej zachowuje. Komfort noszenia ubranek zapewnia kilka rozwiązań. Jednym z nich jest system zapięć – tzw. napy. Dzięki jego zastosowaniu nic dziecka nie uwiera, a i rodzicom łatwiej niemowlę przebierać. Jeśli o tym ostatnim mowa – rodzicielskie obowiązki ułatwiają również modele polskich ubranek dla dzieci, nie wymagające zakładania przez głowę – zapinane z boku lub przez środek. Dzięki takiemu rozwiązaniu łatwiej nałożyć odzież na ruchliwe dziecko niż wtedy, gdy koniecznie trzeba założyć ubranko, przedostając się przez jego główkę.

MAMATTI Polskie ubranka dla dzieci: certyfikaty. normy ,wymogi, standardy, śliczne wzory

Gwarancją wygody jest także zastosowanie w polskich ubrankach dla dzieci szwu płaskiego z wykorzystaniem cienkich nici. Rozwiązanie to zapobiega podrażnianiu delikatnej skóry niemowlęcia. Zastosowanie płaskiego szwu sprawia także, że skóra dziecka nie jest uciskana. Takie ubranka oferuje Mamatti.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *