Bawełniane ubranka dla dzieci. Polski producent odzieży dziecięcej MAMATTI.

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób przykłada wagę do zrównoważonej mody. Dzięki temu jakość wybieranych ubranek dla dzieci, odgrywa dużą rolę w życiu młodych rodziców. Skład ubrań jest bardzo ważny i jest czymś, na co powinnaś zwrócić uwagę przy wyborze produktu, który chcesz zakupić. Zwłaszcza jeśli sama przykładasz wagę do jakości wybieranych przez Ciebie ubrań, warto również pamiętać o dziecku, które posiada bardziej wrażliwą skórę i narażone jest na różnego rodzaju podrażnienia. 

Liczy się jakość! 

 
Nasza firma posiada w swoim asortymencie produkty wykonane z dzianin wysokogatunkowych, w których składzie jest 100 % bawełny. Oferujemy bezpieczne i innowacyjne produkty, oraz posiadamy umiejętność szybkiego dostosowania się do zmieniających się trendów. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc rodzicom przy wyborze odpowiedniej odzieży dopasowanej dla ich dzieci. Przedsiębiorstwo posiada certyfikaty: Bezpieczny dla Dziecka, „Eko-Tex”, Tekstylia Godne Zaufania oraz certyfikat Unii Celnej- Białoruś, Kazachstan, Rosja. Posiadanie takich certyfikatów informuje klientów o zastosowaniu przez markę dzianiny o specjalnym przeznaczeniu na ubranka dla dzieci. Zapewnia również, że polskie ubranka dla dzieci nie posiadają w składzie szkodliwych substancji. Mamatii oferuje również zastosowanie w ubrankach szwu płaskiego z wykorzystaniem cienkich nici. Dzięki temu unikamy podrażniania delikatnej skóry niemowlęcia. 

Dystrybutorzy:

Zajmujemy się głównie sprzedażą hurtową, a nasze produkty dostępne są w 28 krajach na całym świecie. Główny magazyn znajduje się w Wadowicach. Produkty Mamatti możemy znaleźć w Łodzi, Gdańsku, Lublinie, Poznaniu, Białymstoku, Rzeszowie, Wrocławiu, Warszawie i wielu wielu innych. Działamy również na rynku międzynarodowym. Wśród dystrybutorów marki znajdują się takie kraje jak: Chorwacja, Węgry, Mongolia, Litwa, Łotwa, Estonia, Hiszpania, Czechy, Słowacja, Rosja, Białoruś, a nawet Kanada i Emiraty Arabskie. 

ZAPRASZAMY NA NASZEGO INSTAGRAMA ORAZ FACEBOOKA:

https://www.instagram.com/mamatti.pl/ 

https://www.facebook.com/Mamattipl/

Zajmujemy się sprzedażą hurtową. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy – info@mamatti.pl. Zapraszamy również do przeczytania naszych poprzednich wpisów. Miłej lektury. 

http://www.blog.mamatti.pl/2021/09/24/jak-sprawic-by-jesienne-spacery-byly-przyjemne/

http://www.blog.mamatti.pl/2021/09/16/jesienne-stylizacje-do-szkoly-przedszkola-kolekcja-jesien-zima-2021/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *